اطلاعات تماس

  • آدرس

    مشهد، بلوار آزادشهر

  • شماره تماس

    ۰۹۱۵۱۱۷۶۲۴۶

  • ایمیل

    info@Alikhani.ir

اعتبار بروکر M4markets

کارگزاری  M4MARKETS تحت رگوله ی FSA با شماره مجوز SD035 می باشد وظایف اساسی این نهاد،نظارت،صدور مجوز و توسعه خدمات مالی غیر بانکی در سیشل از طریق  یک ساختار نظارتی سختگیرانه می باشد البته فرایند اداری و حقوقی رگولیشن های سای سک قبرس((cysecو اف سی ای انگلستان (FCA)  نیز تکمیل شده و به زودی این دو رگوله اخذ و اجرایی خواهند شد.

هرچند رگولاتوری FSA که یکی از قویترین نهادهای نظارتی است باعث اطمینان خاطر شما می شود اما با اضافه شدن دو رگولاتوری دیگر می توان گفت بیشترین اعتبار را در بین تمام بروکرهای دیگر به دست می آورد.

رگوله-بروکر-M4Markets
رگوله بروکر M4Markets
 
 

دفتر مرکزی کارگزاری M4markets کجاست؟

هر بروکر فارکس در هرجای دنیا یک دفتر مرکزی دارد و معمولا چند دفتر در کشورهای دیگر به عنوان نمایندگان دفتر اصلی دایر می کنند.دفتر مرکزی بروکر ام4مارکتس در کشور قبرس می باشد البته در لندن و سیشل هم دفتر اصلی اجرایی دارند و در کشورهای اروگوئه،اندونزی،نیجریه و اندونزی دفترهای نمایندگی وجود دارد.

 

سابقه بروکر M4markets

بروکر ام4مارکتز در سال 2018 تاسیس شده است. با وجود اینکه این کارگزاری تازه تاسیس می باشد اما شرایط بسیار ایده آلی برای سرمایه گذاری فراهم کرده است.

تیم مدیریتی این بروکر سی سال تجربه  در بازارهای مالی ومدیریت بروکرهای درجه یک بین المللی مانند تیک میل را در پرونده دارند. بروکری که اگر زودتر تاسیس شده بود قطعا جز پیشگامان بروکر فارکس برای ایرانی ها میبود.هرچند با برنامه هایی که برای پیشرفت بروکر و خدمات قابل قبولی که برای مشتریان در نظر گرفته اند،می توان آینده درخشانی برای این کارگزاری در نظر گرفت.

این بروکر در سال 2021 از سوی best broker awards 2021 به عنوان بهترین بروکر جدید انتخاب گردید.

 
 
بروکر M4MARKETS
 

 

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر ام 4 مارکتس

 

مشخصات/نام حساب

STANDARD

RAW SPREAD

PREMIUM

حداقل واریز برای افتتاح

5 $

500 $

5000 $

حداکثر لوریج

1:1000

1:500

1:500

اسپرد

از 1.1

از 0 پیپ

از 0 پیپ

امکان ترید جفت ارز

بله

بله

بله

امکان ترید سهام و شاخص ها

بله

بله

بله

امکان ترید ارز دیجیتال

بله

بله

بله

کمیسیون

 0 $

7 $

5 $

اجازه استفاده از اکسپرت

بله

بله

بله

 

بررسی کلی انواع حساب های بروکر ام فور مارکتس

حساب های مختلفی در بروکرهای فارکس ارائه می شود از جمله حساب ECN,PRO ECN,STANDARD,CENT,PREMIUM,RAW SPREADو … که تفاوت این نوع حساب ها در اسپرد ،کمیسیون و … می باشد.

بروکر ام4 مارکتس حسابهای استاندارد،راو اسپرد و پرمیوم ارائه می دهد که در زیر می توانید ویژگی هر حساب را ببینید.پیشنهاد ما برای معاملات طولانی مدت یعنی معاملاتی که ممکن است بیش از چند روز باز باشند استفاده از حساب های بدون سوآپ است که می توانید با درخواست در هر نوع حساب،آن را به حساب بدون سوآپ تبدیل کنید.

پیشنهاد دیگر ما به کسانی که قصد انجام معامله اسکالپ دارند حساب راو اسپرد و پرمیوم است که در زیر توضیح مختصری درمورد هر نوع حساب داده شده است.

 

افتتاح حساب STANDARD در بروکر ام4مارکتس

حساب استاندارد کارگزاری m4markets ،اسپرد معقولی برای این نوع حساب دارد و نقطه قوت این حساب کمیسیون صفر و همچنین مبلغ بسیار کم برای سرمایه گذاری می باشد که برای بسیاری از کسانی که قصد دارند با سرمایه اندک وارد بازار شوند پیشنهاد می شود.

شما می توانید تنها با 5 دلار این نوع حساب را افتتاح کنید.برای این منظور ابتدا وارد کابین شخصی خود در بروکرm4 markets شوید و از ستون سمت راست روی گزینه افتتاح حساب واقعی کلیک کنید و نوع حساب را  MT4 STANDARD[min.deposit5$] یا    MT5 bonus standard [min.deposit5$]  یا MT5 standard [min.deposit5$]را انتخاب کنید.

سپس لوریج و ارز پایه را انتخاب و در انتها روی ادامه کلیک کنید.ارزپایه یعنی سود و ضرر و معاملات شما با کدام ارز نشان داده شود که معمولا USD انتخاب می شود.در مرحله بعد دوباره روی ادامه کلیک کنید در صفحه بعد اطلاعات حسابی که ایجاد کرده اید را مشاهده می کنید که برای متصل کردن این حساب به نرم افزار متاتریدر به شماره ورود و رمز عبور احتیاج دارید.

 

حسابهای بروکر m4markets

 

افتتاح حساب RAW SPREAD در بروکر M4MARKETS

می توان گفت حساب اسپرد خام کارگزاری ام4مارکتس به دلیل اسپرد بسیار پایین به نسبت حسابهای مشابه در دیگر کارگزاری ها،یکی از جذابترین حساب ها برای معامله گران است،هرچند کمیسیون این حساب کمی زیاد به نظر می رسد.

اما اسپرد پایین این نوع حساب می تواند در مجموع هزینه معاملات شما را تا حد زیادی کاهش دهد،حداقل میزان سرمایه گذاری برای این نوع حساب 500 دلار می باشد اما تا 31 دسامبر 2021 میتوانید با 250دلار از این حساب استفاده کنید.به منظور افتتاح این حساب پس از وارد شدن به کابین شخصی خود در بروکرام4مارکتس از ستون سمت راست روی گزینه افتتاح حساب واقعی کلیک کنید و در قسمت نوع حساب یکی از گزینه های

MT5 Raw spread[min.deposit 250]

MT5  Bonus Raw spread[min.deposit 250]

MT4 Raw spread[min.deposit 250]

را انتخاب کنید .در مرحله بعد دوباره روی ادامه کلیک کنید،در صفحه بعد اطلاعات حسابی که ایجاد کرده اید را مشاهده می کنید که برای متصل کردن این حساب به نرم افزار متاتریدر4یا 5 به شماره ورود و رمز عبور احتیاج دارید.

شارژ حساب راو اسپرد(RAW SPREAD) بروکر m4markets با 50 درصد تخفیف و تنها با 250دلار

شارژ حساب راو اسپرد(RAW SPREAD) بروکر m4marketsبا 50 درصد تخفیف و تنها با 250دلار

افتتاح حساب PREMIUM در کارگزاری M4markets

از انجایی که حساب پرمیوم ام 4مارکتس هم کمیسیون و هم اسپرد بسیار کمی دارد،می تواند برای کسانی که معاملات کوتاه مدت و اسکالپ انجام میدهند اهمیت زیادی داشته باشد.

میزان سرمایه گذاری در این نوع حساب کمی زیاد است اما تا آخر سال میلادی تنها با 500 دلار میتوانید از این حساب استفاده کنید که فرصت ویژه ای برای معامله گران است.

به منظور افتتاح این حساب پس از وارد شدن به کابین شخصی خود در بروکرام4 مارکتز از ستون سمت راست روی گزینه افتتاح حساب واقعی کلیک کنید و در قسمت نوع حساب یکی از گزینه های

MT5 Premium [min.deposit 5000]

MT5  Bonus premium[min.deposit 5000]

MT4 premium[min.deposit 5000]

را انتخاب کنید .

در مرحله بعد دوباره روی ادامه کلیک کنید،در صفحه بعد اطلاعات حسابی که ایجاد کرده اید را مشاهده می کنید که برای متصل کردن این حساب به نرم افزار متاتریدر4یا5 به شماره ورود و رمز عبور احتیاج دارید.

در کنار اطلاعات حساب معاملاتی میتوانید رمز عبور سرمایه گذار یا    password investor را مشاهده کنید که با این رمز می توانید وارد حساب معاملاتی شوید و اطلاعات آن،مانند معاملات باز،تاریخچه،سفارشات و … را مشاهده کنید اما نمی توانید به انجام معامله بپردازید که معمولا می توانید این رمز را در اختیار کسانی قرار دهید که قصد مشاهده حساب و معاملات شما را دارند.

 

پشتیبانی

داشتن پشتیبانی خوب و سریع یکی از گزینه‌های لازم در جهت انتخاب بروکر است. خوشبختانه بروکر ام فور مارکتس دارای پشتیبانی فارسی تلگرام می‌باشد که در سریعترین زمان پاسخگو بودند.

شما می‌توانید از طریق تلگرام سوالات و مشکلات خود را با این بروکر در میان بگذارید.

طبق بررسی‌ فوق، بروکر m4markets از نظر اعتبار و حسن شهرت، میزان کاربران، سابقه کاری، خدمات معاملاتی، و روش‌های واریز و برداشت از حساب، قابل قبول است و با توجه به جمیع این موارد، برای آن دسته از ایرانیان ساکن ایران یا خارج از کشورکه تمایل به فعالیت در معاملات بین‌المللی دارند، گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

در صورتی که به تازگی پا به عرصه معاملات گذاشته اید و در حال آموزش و تمرین هستید، با حساب آزمایشی (دمو) m4markets می‌توانید قبل از ورود واقعی به بازار معاملات، به آزمون و خطا در زمینه استراتژی های معاملاتی بپردازید.

این بروکر اخبار فارکس، تقویم اقتصادی رخدادهای اثرگذار و برخی منابع کمکی و آموزشی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید از آنها در تصمیم‌گیری‌ها و بهبود دانش و مهارت‌های معاملاتی خود استفاده کنید.

 

 

برای افتتاح حساب در بروکر m4markets کلیک کنید


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.