اطلاعات تماس

  • آدرس

    مشهد، بلوار آزادشهر

  • شماره تماس

    ۰۹۱۵۱۱۷۶۲۴۶

  • ایمیل

    info@Alikhani.ir

کانال سیگنال vip امیر علیخانی

تیم تحلیلی امیر علیخانی با تجزیه و تحلیل نمودارهای فارکس، تحلیل های قدرتمند  را برای کمک به شما در معامله ارائه میدهد.برخلاف سایر ارائه دهندگان سیگنال، کانال تلگرامی alikhanitrade@ بهترین تحلیل های فارکس را به همراه نقطه ورود مطلوب منتشر می کند. این بدان معنی است که به جای ارسال تعداد زیادی از سیگنالهای فارکس بر ارائه تحلیل ها با کیفیت بالا تمرکز می کند.

تحلیلگران ما به شدت معتقدند که کیفیت تحلیل ها از اهمیت بیشتری نسبت به تعداد سیگنالها برخوردار است.شعار ما این است:" همیشه معامله نکنید، بلکه فقط در بهترین نقاط به معامله وارد شوید." بهتر است به جای انجام معاملات اشتباه، کاری انجام ندهید.

 

بهترین کانال vip فارکس

 

تیم تحلیلی امیر علیخانی تحلیل های حرفه ای فارکس را با تجزیه و تحلیل روزانه، اطلاعات دقیق مربوط به سطح ورود ، نقطه هدف و توقف ضرر برای هر معامله ارائه می دهد.اگر دوست دارید بهترین تحلیل های فارکس را برای افزایش سود خود دریافت کنید، به ما بپیوندید. اگر با مدیریت سرمایه تمامی پوزیشن ها را همانطور که اعلام میشوند بگیرید، یقینا برآیند مثبت و خوبی خواهید داشت.

با عضویت در کانال تلگرامی آکادمی امیر علیخانی میتوانید با افرادی که در کانال تحلیل عضو هستند ارتباط برقرار نمایید.

کانال vip استاد علیخانی، فقط کانال تحلیلی می باشد و در آن هیچگونه سیگنالی ارایه نمیگردد. روزانه بر حسب حرکت بازار و ایجاد موقعیت مناسب ، تحلیل های تصویری تهیه و در کانال منتشر می شود.
نحوه استفاده از این تحلیل ها بر اساس استراتژی شخصی و علم تحلیلی شما می باشد، مدیریت سرمایه، مقدار حجم سرمایه گذاری و ریسک ورود به معاملات نیز بر عهده شخص می باشد و بر اساس ذات بازار های مالی که همواره با نوسان همراه می باشند،کانال vip تحلیلی علیخانی هیچگونه تعهد یا تضمینی نسبت به معاملات شما نخواهد داشت .

 

کانال vip علیخانی

 

 

کانال تحلیلی علیخانی

 

 

پس از پرداخت جهت دریافت لینک کانال تلگرام تحلیل لطفا فیش پرداختی را به   آیدی تلگرامی  amiralikhanitrade@  ارسال نمایید.

توجه کنید برای اتصال به درگاه پرداخت لازم است تا فیلتر شکن در وضعیت خاموش باشد؛ در غیر اینصورت ممکن است درگاه پرداخت از پذیرش درخواست شما خودداری نماید.

 

تمامی بازارهای مالی دنیا، دارای نوسان و ریسک می باشند. اگر با این بازارها و ریسک های آن آشنایی ندارید لطفا پس از مطالعه و آشنایی کامل به موارد فوق، نسبت به عضویت در کانال و انجام معامله اقدام نمایید .
با فرض قبول کلیه مسئولیت های مالی توسط شما، نسبت به واریز شهریه کانال تحلیل اقدام نمایید، بعد از ثبت نام مبلغ واریزی عودت نمی گردد.

مرتضی آرامی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۵:۵۸:۱۳
درود بر شما استاد. خوبین ..مهندس جان یه دنیا عاشقانه دوستتون ۰دارم
علی اکبری
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ ۱۸:۴۷:۵۷
از سیگنالهای عالی تون سپاسگزارم
باربد
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ ۱۰:۰۸:۳۹
واقعا کانال به این خوبی توی عمرم ندیده بودم عالی عالی عالی
محمد عباسی
۱۳۹۹/۰۸/۰۴ ۱۳:۵۲:۲۲
بنده توی چندین کانال سیگنال دهی عضو هستم ولی بهترین کانالی که دیدم با اطمینان میتونم بگم سیگنالهای جناب علیخانی بود ، تشکر از شما
ali
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ ۱۴:۰۶:۴۵
خیلی خلی خوب
mohajer
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ ۱۴:۰۵:۴۴
بعد از چندین سال که توی این بازار هستم اولین کانال بود که دیدم سیگنالهای انقدر عالی هستن
کاظمی
۱۳۹۹/۰۷/۲۶ ۲۱:۳۶:۰۷
سیگنالهاتون واقعا عالیه ، انشاله همیشه مستدام باشه

اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.