اطلاعات تماس

  • آدرس

    مشهد، بولوار وکیل آباد

  • شماره تماس

    ۰۹۱۵۱۱۷۶۲۴۶

  • ایمیل

    info@Alikhani.ir

 

امیر علیخانی

 

 

سلام

من امیرعلیخانی یه تریدر ایرانی هستم که از سال 1385 با بورس ایران اشنا شدم ولی هیچ موقع وارد بازار بورس ایران نشدم و خیلی اتفاقی با بازار جهانی اشنا شدم و بعد از کمی مطالعه و خواندن مطلب وارد این بازار بزرگ و جهانی شدم و باید بهتون بگم که این بازار و دیدن سهام دنیا و جفت ارزها و تماشای چارتها واقعا برای من جذاب و هیجانی و دلچسب بود.    

و دیدن اینکه میتوانم با یاد گرفتن و خواندن مطالب و کمی تمرین یه همچین درآمد دلاری داشته باشم واقعا خوشحالم میکرد و با خودم می گفتم که دیگر چراغ جادو رو پیدا کردم و می توانم با باز کردن حساب دلاری به سود بسیار زیادی برسم و به وسیله ی آن به تمام آرزو هام دست پیدا کنم.

حدودا بعد از دو سه ماه مطالعه و بدست اوردن مطالب از سایتهای خارجی با خودم گفتم من حتما برای معامله آماده هستم، چون تمام تریدرها بدون حساب ریل و در حساب دمو و تمرینی فوق العاده عمل میکنند و سلطان این بازار هستند.

بعد از چند ماه مشقت و تمرین بالاخره یک حساب دلاری بازکردم و شروع به معامله کردم، چشمتون روز بد نبینه بعد از مدتی کوتاه معامله و سود عالی یک دفعه دنیا روی سرم خراب شد و همه چیز بر عکس تحلیل هایم پیش  رفت

و من آرام آرام توی ضرر رفتم و در طول مدت با خودم می گفتم که الان به سمت تارگتم برمی گرده حرفی که اغلب، تریدرها در اوایل کار و ترید می زنند و همیشه به فکر ماندن در ضرر هستند که یکی از اشتباهات بزرگ و رایج در معامله گری هست.

بریم سر قصه ی معاملات من که اون روز تمام پولم رو ازدست دادم و حسابم به قول معروف کال مارجین شد، خوب فکر می کردم که یک جای کار مشکل داره و شروع کردم به مطالعه بیشتر و ترید توی دمو و معامله آزمایشی و بعد از چند ماه دوباره یک حساب دلاری باز کردم و شروع به معامله کردم و بعد از چند ماه رشد حسابم دوباره همه چیز به یکباره  تغییر کرد و من تا شب حسابم رو از دست دادم.

دیگر داشتم نا امید می شدم ولی چون علاقه خیلی شدیدی به این بازار داشتم برای چندمین بار شروع به مطالعه و تحقیق در چارت کردم و تا یکسال تمام حساب واقعی افتتاح نکردم و اینو بدونید که حسابی رو که بعد از چند ماه برای سومین بار باز کردم رو از دست دادم.

با تلاش زیاد چند تریدر رو در دبی پیدا کردم و برای پیدا کردن راز و رمز این بازار به سراغ آنها به دبی رفتم و دو هفته رویایی در آنجا داشتم و فکر می کردم که دیگر هیچ چیز مبهمی در این بازار برای من وجود ندارد.

به ایران برگشتم و با خوشحالی تموم یک حساب دیگر رو هم از دست دادم ، تمام آرزوهام داشتند به باد می رفتند. بازم شروع به تحقیق کردم و از چارت چند تا استراتژی درست کردم و به تریدرها آموزش دادم و متوجه شدم که می توانم استراتژی نهایی خودم رو درست کنم و با اون کسب سود کنم.

به سراغ کار با چارت خالی رفتم و روی قیمت تمرکز کردم و توانستم یک استراتژی عالی به نام چهارجفت ارز را درست کنم که مورد توجه هزاران نفر تریدر در ایران و خارج از ایران قرار گرفت.

روزانه 20 ساعت روی چارت تمرین می کردم و در این چند سال چند استراتژی عالی درست کردم و به بازار دادم و متوجه شدم تمام بازار در قیمت خلاصه می شود، و از سال 1390 به بعد با سیستمی که پرایس اکشن به سبک خودم هست توانستم کسب سود دائم داشته باشم و زندگیم رو بسازم و به خیلی از آرزوهام برسم.

از خدا متشکرم بخاطر اینکه بهترین شغل دنیارو دارم.

و در این سالهای اخیر افتخار این رو داشتم که در چندین شهر ایران در خدمت دوست داران این شغل بزرگ باشم و بتوانم اونها رو راهنمایی کنم و کلاسهای موفقی داشتم و همچنین توانستم در سه کشور خارجی کلاس برگزار کنم و به این ببالم که تا الان هیچ فردی ضرر ده نداشتم و توانستم مسیر درست بازار و ترید رو بهشان یاد بدم .

درضمن اینکه با افتخار و تشکر از خداوند باید بگم که تنها ایرانی یا جزو معدود ایرانی هایی هستم که سازنده استراتژی های موفق وبسیار کم ریسک هستم .

 

دوست دار شما     

 

امیر علیخانی

 

 

 

 

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.